1. OKNA

Od wielu lat owocnie współpracujemy z firmą PETECKI, która jest jednym z najbardziej uznanych producentów wysokiej jakości okien. Jako jeden z nielicznych producentów produkuje ona okna PCV i aluminiowe z pięciu rodzajów profili tj.: Veka, Brügmann/Salamander, Rehau, Aluprof oraz YAWAL. Dlatego różnorodność rozwiązań jest szersza niż w przypadku nawet połączonej oferty kilku konkurencyjnych firm. Pod względem możliwości wytwórczych, jakości projektowej i wykonawczej PETECKI plasuje się w ścisłej czołówce nie tylko krajowych, ale i europejskich producentów stolarki otworowej.

Oferta okien PETECKI

2. PARAPETY, OSŁONY

Wykonujemy i montujemy różnego rodzaju parapety wewnętrzne i zewnętrzne. Materiały, które wykorzystujemy to kamienie naturalne (marmur, granit), stal, aluminium, pcv, MDF czy różnego rodzaju konglomeraty. Zapraszamy do naszego biura aby obejrzeć rodzaje materiałów wykorzystywanych do produkcji parapetów.

Zajmujemy się także produkcją i montażem osłon okiennych, takich jak: rolety materiałowe, żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane, verticale, plisy, rolety rzymskie, rolety antywłamaniowe, żaluzje fasadowe, moskitiery.

Oferta osłon okiennych