1. DORADZTWO

Wybór okien, drzwi, bramy powinien być oparty o przemyślaną i mądrą strategię. Usytuowanie domu, rodzaj ogrzewania, rozkład pomieszczeń – wszystko to ma wpływ na decyzję. Pomożemy dokonać właściwego wyboru!

2. POMIAR I WYCENA

Bezpłatnie określimy dokładne wymiary stolarki okiennej i drzwiowej, a następnie przedstawimy szczegółową wycenę obejmującą koszt zakupu produktów i usługi montażu.

3. TRANSPORT

Bezpłatnie przywieziemy zachowując wymagane warunki bezpieczeństwa zamówione produkty – okna, drzwi,
bramę do miejsca montażu.

4. MONTAŻ

Naszym największym atutem jest nieustanne dążenie do perfekcyjnego montażu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam się czuć pewnie w praktycznie każdych warunkach montażowych – od drewnianych domów po nowoczesne aluminiowe fasady.

5. SERWIS

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny montowanych przez nas okien, drzwi i bram. Prawidłowa regulacja, która w pewnych niesprzyjających warunkach zewnętrznych jest niezbędna, ma bardzo duży wpływ na wartość użytkową stolarki okiennej i drzwiowej.

6. OSŁONY

Zapewniamy pełną obsługę w zakresie osłon okiennych – montujemy żaluzje, rolety, moskitiery – zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Więcej informacji »